Tema görüntüleri Hk.

Forum Sorumlusu
01-12-2020, Saat: 15:30
854
Yorumu Paylaş

Merhaba arkadaşlar alttaki tema forumumuza kurulmucaktır satış için önceden yapıyordum fakat bırakmıştım devam ettireyimmi sizce?
[Resim: m00SCb.png]

Destek almak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.
deneme
Forum Sorumlusu

Konuda Ara

7 Yorum

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
01-12-2020, Saat: 17:02
01-12-2020, Saat: 17:02
Yorumu Paylaş
Evet forum dışı devam edecek.

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
01-12-2020, Saat: 17:22
01-12-2020, Saat: 17:22
Yorumu Paylaş
Tema Keenthemes.com aittir ve artık keenthemes üzerinde bu tema yayınlanmamaktadır Mybb uyarlama fikri bana aittir ve çalınması yasaktır!

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
01-12-2020, Saat: 18:07
01-12-2020, Saat: 18:07
Yorumu Paylaş
MehmoBlovi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma git
Zuck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitTema Keenthemes.com aittir ve artık keenthemes üzerinde bu tema yayınlanmamaktadır Mybb uyarlama fikri bana aittir ve çalınması yasaktır!

Bu tema blx template bölümünde zamanında paylaşıldıydı http://selectedailesi.com/ burası mesela bu temanın klan versiyonunu kullanıyor bi ara moongaming'de kullanıyordu güzel bir tema güzel çalışma olmuş eline sağlık

Bu temanın klan versiyonunu ilk olarak ben çıkarmıştım kaoscommunity.com
Çok yayıldı birde mybb forum sürümünü çıkarayım dedim bir ilk olacak.
Yakında kaoscommunity.com klan tasarımında satışa sunacağım.

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
01-12-2020, Saat: 18:12
01-12-2020, Saat: 18:12
Yorumu Paylaş
MehmoBlovi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma git
Zuck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitBu temanın klan versiyonunu ilk olarak ben çıkarmıştım kaoscommunity.com
Çok yayıldı birde mybb sürümünü çıkarayım dedim bir ilk olacak.

anladım başarılar 

Zuck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitBu temanın klan versiyonunu ilk olarak ben çıkarmıştım kaoscommunity.com
Çok yayıldı birde mybb sürümünü çıkarayım dedim bir ilk olacak.

birde ' Çok yayıldı  ' dedinizde nerde yayıldı bu selected gaming olanmı kaos klan olanmı birde indirme linki v.s varmı

Sistem değil keenthemes çok yayıldı yani tema olarak açık kaynak kodlu paylaşıldımı bilmiyorum
Kaos olan satışa sunulacak çok detaylı bir sistem yapmıştım.

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
02-12-2020, Saat: 00:13
02-12-2020, Saat: 00:13
Yorumu Paylaş
MustafaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitmybb için çok tatlı bir tasarım gibi gözüküyor satarsanız mybb forumu olan arkadaşıma ileticem Gülümse

Evet kısa sürede yapımına tekrar devam edicem fakat uzun sürecek biraz duyuru açacağım teşekkürler desteğiniz için.

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
02-12-2020, Saat: 11:00
02-12-2020, Saat: 11:00
Yorumu Paylaş
firewallv2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma githttps://sozluk.web diyo.com

3 yıldır kullanıyor mybb olarak anlamadığım olay mybb uyarlama nasıl sana ait oluyor? burayıda senden önce cinler yaptı sanırım.

web diyo eski yöneticisi olduğum site sözlük olarak tasarlandı forum olarak değil ya da sana şöyle anlatayım sozluk. Olarak subdomain burası verileri mybbden çekiyor mybb veritabanına kayıt ediliyor ve hatırladığım kadarıyla bu sözlüğün şablonu admin panelinde şablonlar da yoktu harici olarak yapıldı sadece verileri mybbden çekiliyor.

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
02-12-2020, Saat: 18:04
02-12-2020, Saat: 18:04
Yorumu Paylaş
firewallv2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma git
Zuck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitweb diyo eski yöneticisi olduğum site sözlük olarak tasarlandı forum olarak değil ya da sana şöyle anlatayım sozluk. Olarak subdomain burası verileri mybbden çekiyor mybb veritabanına kayıt ediliyor ve hatırladığım kadarıyla bu sözlüğün şablonu admin panelinde şablonlar da yoktu harici olarak yapıldı sadece verileri mybbden çekiliyor.

Önemi yok demekki senden önce birisi düşünmüş yapmış tabanı mybb, sana ait değil yani mybb fikri teşekkürler.

"Tabanı" mybb komple değil mybb denince akıla ilk gelen forum önceliklidir ki benimde konu başlangıcın Mybb tema sizin belirttiğiniz sözlük mybb olabilir ama ikisi aynı şey değil sonuçta konu "Mybb tema" varmı bunu daha önce yapan yinede fikriniz için teşekkürler mybb forum olarak ilk demek daha doğru yanlış bir cümle kurmuşum Gülümse Gülümse

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi