Bıçak model yardım

Forum Üyesi
04-10-2022, Saat: 03:08
1474
Yorumu Paylaş

Merhaba, 

Sunucuma bıçak modelleri yükledim. Toplamda 8 adet bıçak modeli ve modelleri tek yapımcıdan tek tip olarak indirdim paket halinde. Problem şu ki 3-4 modelde önizlemesi modelin içinde inspect_1-2-3 olarak olmasına rağmen sunucuda bazı modellerde önizleme yapmıyor. Önizlemeden kastım anlamayanlar için: oyunda elinde bıçakla sabir dururken yaptığı animasyon bıçak inceleme ve sallama hareketleridir. Bu neyden kaynaklı olabilir?
Beğenenler : cosmic, hardalmayo, spector
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

10 Yorum
  • 1
  • 2

QuryWesT

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye Grubu
QuryWesT
04-10-2022, Saat: 06:55
04-10-2022, Saat: 06:55
Yorumu Paylaş
Eklentisi kurulu mu? Kuruluysa eski versiyonudur başka yerden indirip deneyin

Kodu bind f inspect

vgodviria

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
vgodviria
04-10-2022, Saat: 11:39
04-10-2022, Saat: 11:39
Yorumu Paylaş
Eklentisinin kurulu olup olmadığını kontrol edin inspect kodu bind f inspect değil bind f "impulse 100" olarak deneyin eğer olmazsa modelin inspectlerini inceleyin belki onlarda hata olabilir.

[ - Discord - ] [ - İnstagram - ]

akbyrm

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
akbyrm
04-10-2022, Saat: 13:31
04-10-2022, Saat: 13:31
Yorumu Paylaş
QuryWesT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitEklentisi kurulu mu? Kuruluysa eski versiyonudur başka yerden indirip deneyin

Kodu bind f inspect

eklentiyi kurmadan model içinden çözmek istiyorum. Ayrıca eklenti kurulu fakat inpect_1 i uyguluyor sadece yani sadece silahı inceliyor. önemli olan inspect_2 veya 3 hareketini yapması. asıl mesele orda. normal incelemesini eklenti kurunca yapıyor zaten. bana 2 ve 3. incelemeyi göstermesi lazım. Model wiever ile bakarken içinde zaten bu inceleme hareketleri var ama oyunda yapmıyor. sorun bu

akbyrm

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
akbyrm
04-10-2022, Saat: 13:33
04-10-2022, Saat: 13:33
Yorumu Paylaş
vgodviria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitEklentisinin kurulu olup olmadığını kontrol edin inspect kodu bind f inspect değil bind f "impulse 100" olarak deneyin eğer olmazsa modelin inspectlerini inceleyin belki onlarda hata olabilir.

Dediğim gibi eklenti zaten çalışıyor onu biliyoruz ama model içerisinde örnek veriyorum Karambit bıçağın 3 tane hareketi var. 1. hareketi eline alıp bakıyor ve eklenti dediğiniz zaten bu 1.hareketi yapıyor. Ben de diyorum ki bana 1.hareket lazım değil asıl 3.hareketi lazım yani bıçağı çevirdiği falan hareket lazım. model içinde var oyunda bıçak hareket etmiyor. sorun bu

vgodviria

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
vgodviria
04-10-2022, Saat: 13:40
04-10-2022, Saat: 13:40
Yorumu Paylaş
Modelleri ve istediğiniz inspect modelini belirtirseniz ayarlayabilirim modelin qc dosyasında belirtilmemiş olabilir. Discord üzerinden ulaşırsanız daha detaylı yardımcı olabilirim.

akbyrm

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
akbyrm
04-10-2022, Saat: 13:46
04-10-2022, Saat: 13:46
Yorumu Paylaş
vgodviria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitModelleri ve istediğiniz inspect modelini belirtirseniz ayarlayabilirim modelin qc dosyasında belirtilmemiş olabilir.

Buyrun modeller.
Ayrıca bu modellerin içinden silebiliyorsak ilk hareketleri de silmek istiyoruz yani sadece sondaki özel hareket gösterilsin şeklinde mümkünse

vgodviria

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
vgodviria
04-10-2022, Saat: 13:47
04-10-2022, Saat: 13:47
Yorumu Paylaş
akbyrm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma git
vgodviria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitModelleri ve istediğiniz inspect modelini belirtirseniz ayarlayabilirim modelin qc dosyasında belirtilmemiş olabilir.

Buyrun modeller.
Ayrıca bu modellerin içinden silebiliyorsak ilk hareketleri de silmek istiyoruz yani sadece sondaki özel hareket gösterilsin şeklinde mümkünse
Discord üzerinden bana ulaşmanız mümkün mü inspect dosyalarını düzenlerken sizlere ek olarak sormak istiyorum.
Beğenenler : akbyrm

akbyrm

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
akbyrm
04-10-2022, Saat: 14:42
04-10-2022, Saat: 14:42
Yorumu Paylaş
vgodviria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma git
akbyrm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoruma gitBuyrun modeller.
Discord üzerinden bana ulaşmanız mümkün mü inspect dosyalarını düzenlerken sizlere ek olarak sormak istiyorum.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim elinize sağlık [Resim: thumbsup.png]

vgodviria

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
vgodviria
04-10-2022, Saat: 16:03
04-10-2022, Saat: 16:03
Yorumu Paylaş
@ spector Konuyu çözülmüş isteklere taşıyabilirsiniz.
Beğenenler : spector

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi