Filmora9 nedir nasıl kurulur

Forum Üyesi
08-06-2023, Saat: 17:54
300
Yorumu Paylaş

Filmora9, Wondershare tarafından geliştirilen bir video düzenleme yazılımıdır. Bu yazılım, kullanıcıların kolaylıkla videolarını düzenlemelerine, efektler eklemelerine, sesleri ayarlamalarına ve profesyonel görünümlü videolar oluşturmalarına olanak tanır. İşte Filmora9'u indirmek ve kurmak için adım adım bir rehber:

Adım 1: Filmora9 İndirme:
1. Wondershare Filmora resmi web sitesine gidin (www.filmora.wondershare.com).
2. Ana sayfada, Filmora9'un en son sürümünü indirmek için "İndir" düğmesine tıklayın.
3. İndirme işlemi başladığında, bilgisayarınıza kaydedilecek bir kurulum dosyası (.exe) belirecektir.

Adım 2: Kurulum Dosyasını Çalıştırma:
1. İndirilen kurulum dosyasını bulun ve çift tıklayarak çalıştırın.
2. Kurulum sihirbazı başlayacak ve Filmora9'un kurulumuna yönlendirecektir.

Adım 3: Kullanıcı Lisans Sözleşmesini Kabul Etme:
1. Kurulum sihirbazının ilk adımında, kullanıcı lisans sözleşmesini okuyun.
2. Sözleşmeyi kabul etmek için "Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretleyin ve "İleri" düğmesine tıklayın.

Adım 4: Yükleme Ayarlarını Yapma:
1. Yükleme sihirbazının bu adımında, Filmora9'un yükleneceği klasörü seçin. Varsayılan olarak, "Program Files" altında "Wondershare" klasörüne yüklenir.
2. Dil seçeneğini de belirleyebilirsiniz.
3. Ayarları seçtikten sonra, "İleri" düğmesine tıklayın.

Adım 5: Kısayol Oluşturma:
1. Yükleme sihirbazı, Filmora9 için masaüstünde bir kısayol oluşturmayı teklif edecektir. İsterseniz, kısayolu etkinleştirmek için kutuyu işaretleyin.
2. "İleri" düğmesine tıklayın.

Adım 6: İşlemi Başlatma:
1. Filmora9'un kurulumuna başlamak için "Yükle" düğmesine tıklayın.
2. Kurulum süreci birkaç dakika sürebilir. Lütfen tamamlanmasını bekleyin.

Adım 7: Kurulumun Tamamlanması:
1. Kurulum tamamlandığında, "Bitir" düğmesi belirecektir. Bu düğmeye tıklayarak kurulumu tamamlayın.

Adım 8: Filmora9'u Başlatma:
1. Kurulum tamamlandıktan sonra, Filmora9'u başlatmak için masaüstündeki kısayolu çift tıklayabilirsiniz

.
2. Alternatif olarak, Başlat menüsünden Filmora9'u bulup tıklayarak da açabilirsiniz.

Filmora9'ı başarıyla indirip kurduktan sonra, başlayabilirsiniz. Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde videolarınızı düzenlemeye başlamak oldukça kolay olacaktır. Videolarınızı içe aktarabilir, kesip birleştirebilir, efektler ekleyebilir, sesi ayarlayabilir ve birçok diğer düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın ki, Filmora9'ün bazı özellikleri ve işlevleri ücretli bir şekilde kullanılabilir. Ücretsiz sürümü de birçok temel düzenleme işlemi için yeterli olmakla birlikte, daha gelişmiş özelliklere erişmek isterseniz Filmora9 Pro sürümünü satın almanız gerekebilir.
[Resim: Interface.png]
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

2 Yorum

jwezy

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
jwezy
09-06-2023, Saat: 02:01
09-06-2023, Saat: 02:01
Yorumu Paylaş