Merhabalar Eleştiri ve H.O dileğiyle

Merhabalar Eleştiri ve H.O dileğiyle

Forum Üyesi
24-07-2022, Saat: 12:40
367
Yorumu Paylaş

Merhaba, ben bu forumda eski bir üyeyim ama hesap şifremi unuttuğum için giremedim şuanki sahipleri eleştirmem gekirse lütfen alınma gibi olmasın tecrübeme dayanıyorum. data base olarak satın alınmış googlede rastgele karşıma çıktı İyiliğiniz için belki dikkata alırsınız bu konum Tarafsız ve Sert Cümleler içericektir

Eleştirmeme gelirsek yeni sahipleri aktif fakat üye çekme sorunu görüyorum 1 haftadır takip ediyorum son konular mesajlar hep aynı kişiler fakat sahiplerin discord veya teamspeak ortamına giriş yaparak reklam yapması gerekir fakat siz tanıdık veya tanımaksızın yetki verip eski konulara mesaj atıyorsunuz bence benim görüş açım sağlam reklam verip yeni üyelerle yeni konular açmanız çünki şuan yaptığınız sadece forumu aktif gözüktürtmek ve bu ilk adımlar. Sizlerin sponsor bulup ve rekllam atarak ilerliyeceğinizi düşünüyorum vnextr temasından çok ayrı olmuş tebrik ederim coder arkadaşlarımı çok güzel tema göremediğm neler var kim bilir Gülümse eleştirim/Önerim bitmiştir şimdiden hayırlı olsun forum ekibi Kalp
Beğenenler : chaku, spector, tiename
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

1 Yorum

spector

Forum Sorumlusu

Forum Sorumlusu
spector
24-07-2022, Saat: 12:46
24-07-2022, Saat: 12:46
Yorumu Paylaş
Eleştiri ve önerileriniz için teşekkür ederiz, dikkate alacağız. Gülümse
Beğenenler : tiename

Destek almak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi