Valorant'ta hangi haritalar bulunur

avatar cabbar
Forum Üyesi
11-09-2023, Saat: 16:39
147
#1
Yorumu Paylaş

Eylül 2021'de bilgilerime göre Valorant'ta bulunan haritalar şunlardır:

1. Bind: Bind, iki bombsitesa sahip olan ve teleportasyon noktalarını içeren bir haritadır. Ajanlar teleportasyonu kullanarak hızlıca harita üzerinde hareket edebilirler.

2. Haven: Haven, üç bombsitesa sahip olan ve benzersiz bir harita tasarımına sahip olan bir haritadır. Diğer haritalardan farklı olarak üç farklı bombsitesa savunmak veya ele geçirmek için stratejiler geliştirmeniz gerekebilir.

3. Split: Split, yüksek binalar ve dar koridorlarla dolu olan bir haritadır. Ajanlar, yüksek yerlerden avantaj elde edebilir veya düşmanlarına üstten ateş edebilirler.

4. Ascent: Ascent, açık bir alana sahip olan ve büyük bir bombsitesa bulunduran bir haritadır. Bu haritada ajanlar açık alanlarda nişan almak zorunda kalabilirler.

5. Icebox: Icebox, bir laboratuvar temasına sahip olan ve kaydırılabilir bölgeler içeren bir haritadır. Kaydırılabilir zeminler, stratejik avantajlar sağlar.

6. Breeze: Breeze, geniş açık alanlara sahip olan ve tropik bir ada temasına sahip olan bir haritadır. Ajanlar, bu haritada uzak mesafeli çatışmalara hazır olmalıdır.

Valorant, zaman içinde yeni haritalar ekleyebilir veya mevcut haritalarda değişiklikler yapabilir. Oyunun güncel durumu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için resmi Valorant web sitesini veya oyun içi güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

 

[Resim: valorant-maps-guide-senpai-SPLIT-DEF-SPAWN-700x694.webp]

deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

1 Yorum

cabbar

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
cabbar
12-09-2023, Saat: 05:28
12-09-2023, Saat: 05:28
#2
Yorumu Paylaş
İşinze yaracak bilgiler


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi