The Six Thatchers nedir

avatar cabbar
Forum Üyesi
01-06-2023, Saat: 01:09
237
#1
Yorumu Paylaş

"The Six Thatchers," İngiliz televizyon dizisi Sherlock'in dördüncü sezonunun ilk bölümüdür. Bu bölüm, Arthur Conan Doyle'un ünlü dedektif Sherlock Holmes'un modern bir uyarlaması olan dizinin devamı niteliğindedir. Bölüm, dedektif Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) ve yardımcısı Dr. John Watson'ın (Martin Freeman) çeşitli karmaşık olayları çözmek için bir araya gelmelerini konu almaktadır.

Bölüm, başarılı bir iş adamı olan Sir Eustace Carmichael'ın öldürülmesiyle başlar. Dedektif Holmes ve Dr. Watson, cinayetin ardındaki sırrı çözmek için araştırmalarına başlarlar. Ancak, bu cinayetin ardında daha büyük bir komplo olduğunu keşfederler.

İncelemeleri sırasında Holmes, eski düşmanı ve nemesis'i Moriarty'nin izlerini bulur. Ancak, Moriarty'nin öldüğüne dair kanıtlarla karşılaşır ve bu durum onu şaşırtır. Holmes, Moriarty'nin ölümünün arkasında daha karmaşık bir oyun olduğunu düşünmeye başlar.

Bu sırada, Sherlock'un kardeşi Mycroft Holmes (Mark Gatiss), güvenlik şirketi The Six Thatchers'ı araştırmaktadır. Sherlock, bu şirketin aslında suç örgütleriyle bağlantılı olduğunu ve birçok suçun arkasında olduğunu keşfeder. The Six Thatchers'ın lideri ve eski bir hükümet ajanı olan Vivian Norbury (Sian Brooke), Holmes ve Watson'ın peşine düşer.

Holmes ve Watson, Norbury'nin izini sürerken, cinayetlerin ardında bir intikam planının olduğunu keşfederler. Norbury, yıllar önce öldürülen ve şirketin adını taşıyan Margaret Thatcher heykellerini yok etmektedir. Bu heykellerde saklı olan sırlar, birçok kişinin yaşamını tehlikeye atabilecek bilgileri içermektedir.

Sonunda, Holmes ve Watson, Norbury'yi yakalamak için bir operasyon düzenlerler. Norbury, hayatta kalmak için çılgınca bir mücadeleye girişirken, Holmes ve Watson onunla başa çıkmak için zekice planlar yaparlar. Norbury sonunda yakalanır ve polise teslim edilir.

Bölüm, Holmes ve Watson'ın sırların, entrikaların ve tehlikelerin içindeki maceralarına devam etmelerini vurgular. İkili, cinayetlerin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve suçluları adaletin önüne çıkarmak için birlikte çalışmaktadır.

"The Six Thatchers," karmaşık bir suç öyküsü ve dedektiflik becerilerini kullanma yeteneğiyle

 dolu bir bölümdür. Dizi, zeki ayrıntıları, zorlu bulmacaları ve karakterler arasındaki karmaşık ilişkileriyle izleyicileri sürükleyici bir şekilde ekrana bağlamaktadır.


[Resim: MV5BYjA5MjYyMDYtZDI0NC00NTc0LTkyMGQtOTI5...@._V1_.jpg]
Beğenenler : spector, Xorot
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

3 Yorum

KmSGrP

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
KmSGrP
01-06-2023, Saat: 13:43
01-06-2023, Saat: 13:43
#2
Yorumu Paylaş
İzlemiştim, tavsiye ederim.
Beğenenler : cabbar

Xorot

Kurumsal

Kurumsal Üye
avatar
Xorot
01-06-2023, Saat: 13:44
01-06-2023, Saat: 13:44
#3
Yorumu Paylaş
Kesinlikle tavsiye ederim. Güzel dizidir.
Beğenenler : cabbar


Gitmek nedir gülüm, biz yaşamayı göze almışız.

cabbar

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
cabbar
02-06-2023, Saat: 19:21
02-06-2023, Saat: 19:21
#4
Yorumu Paylaş
Güzel bir dizi izlenmesi gereken bir hoş akan dizi.


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi