tasarım çalışmaları siteleri nelerdir

avatar cabbar
Forum Üyesi
15-05-2023, Saat: 21:45
350
#1
Yorumu Paylaş

Tabii, aşağıda 30 adet tasarım çalışmaları için site önerisi ve kısa açıklamaları bulunmaktadır:

1. Behance (www.behance.net): Tasarım projelerini sergileyebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz popüler bir platform. Farklı disiplinlerdeki tasarım çalışmalarını görebilirsiniz.

2. Dribbble (dribbble.com): Tasarımcıların portfolyolarını paylaştığı ve etkileşimde bulunduğu bir topluluk. Özellikle dijital tasarım ve UI/UX çalışmalarına odaklanmıştır.

3. Awwwards (www.awwwards.com): Web tasarımı ve interaktif medya projelerinin sergilendiği bir platform. En iyi web tasarım projelerini keşfedebilir ve ödüllü projeleri inceleyebilirsiniz.

4. Pinterest (www.pinterest.com): Görsel tabanlı bir platform olan Pinterest'te, farklı tasarım kategorilerinde ilham verici görselleri bulabilir ve koleksiyonlar oluşturabilirsiniz.

5. Designspiration (www.designspiration.com): Tasarım ilhamı için görsel arama yapabileceğiniz bir platform. Farklı kategorilerde tasarım çalışmaları bulabilirsiniz.

6. DeviantArt (www.deviantart.com): Sanat ve tasarım topluluğu olan DeviantArt'ta, çeşitli disiplinlerdeki tasarımları keşfedebilir ve kendi çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz.

7. ArtStation (www.artstation.com): Özellikle oyun, film ve animasyon endüstrisindeki sanat ve tasarım çalışmalarının sergilendiği bir platform. Yaratıcı projeleri görebilir ve diğer tasarımcılarla etkileşime geçebilirsiniz.

8. Adobe Portfolio (portfolio.adobe.com): Adobe Creative Cloud kullanıcıları için tasarım portfolyosu oluşturabileceğiniz bir platform. Farklı tasarım disiplinlerindeki projeleri sergileyebilirsiniz.

9. Coroflot (www.coroflot.com): Çeşitli tasarım alanlarında yetenekli tasarımcıların portfolyolarını paylaştığı bir platform. İşverenlerin ve tasarım ajanslarının da yetenekli tasarımcıları keşfettiği bir platformdur.

10. Designmodo (designmodo.com): Web tasarımı, UI/UX ve grafik tasarım gibi konularda kaynaklar, öğreticiler ve ilham verici içerikler sunan bir platform. 

11. Logopond (logopond.com): Logo tasarımlarının sergilendiği ve tartışıldığı bir platform. En iyi logo tasarımlarını keşfedebilir ve ilham alabilirsiniz.

12. LogoLounge (www.logolounge.com): Profesyonel logo tasarımlarının sergilendiği bir platform. 

[Resim: pinterest.png]
Beğenenler : spector
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

1 Yorum

cabbar

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
cabbar
16-05-2023, Saat: 13:01
16-05-2023, Saat: 13:01
#2
Yorumu Paylaş
İşinize yaracak bilgiler


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi