PUBG Hangi Platformlarda Oynanabilir

avatar cabbar
Forum Üyesi
04-10-2023, Saat: 21:16
220
#1
Yorumu Paylaş

PUBG (PlayerUnknown's Battlegrounds), farklı platformlarda oynanabilen bir oyundur. İşte PUBG'nin oynanabileceği bazı platformlar:

1. **PC (Windows)Öpücük At* PUBG, Microsoft Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda oynanabilir. Bu, Steam veya PUBG'nin resmi web sitesi üzerinden oyunun PC sürümünü satın alarak veya ücretsiz PUBG Lite sürümünü indirerek yapılabilir.

2. **Xbox KonsollarıÖpücük At* PUBG, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarında oynanabilir. PUBG'nin Xbox sürümünü Xbox Mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

3. **PlayStation KonsollarıÖpücük At* PUBG, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında oynanabilir. PUBG'nin PlayStation sürümünü PlayStation Store üzerinden satın alabilirsiniz.

4. **Mobil Cihazlar (iOS ve Android)Öpücük At* PUBG Mobile, iOS ve Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilir. App Store veya Google Play Store'dan PUBG Mobile uygulamasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

5. **StadiaÖpücük At* Google Stadia platformunda da PUBG oynanabilir. Stadia'da bulunan PUBG sürümünü satın alarak veya Stadia Pro aboneliği ile erişebilirsiniz.

PUBG, farklı platformlarda farklı deneyimler sunabilir, bu nedenle hangi platformun sizin için en iyi olduğunu belirlemek için tercihlerinizi ve oyun deneyiminizi dikkate almanız önemlidir. Ayrıca, PUBG'nin her platformdaki sistem gereksinimlerini kontrol etmekte fayda var, çünkü her platform için gereksinimler farklılık gösterebilir.
 

[Resim: 6252375c45d2a088402f065d.jpg]

deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

1 Yorum

cabbar

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
cabbar
07-10-2023, Saat: 21:23
07-10-2023, Saat: 21:23
#2
Yorumu Paylaş
İşinize yaracak bilgiler


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi