Mağaza Kişi Sayma Sistemleri - Rapor24.com

avatar nullsix
Forum Üyesi
22-11-2023, Saat: 21:24
111
#1
Yorumu Paylaş

Web Site İsmi : Rapor24.com

Site Başlığı : Mağaza Kişi Sayma Sistemleri - Rapor24.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2020

Site Tanıtımı : Dünyada 50 bin noktada aktif olarak kullanılan Rapor24 Kişi sayma sistemleri, Türkiye'de de en büyük perakende mağazalar tarafınca tercih edilmektedir. Siz de mağazanıza giren kişilerin sayısını tutmak istiyorsanız, bu konuda gönül rahatlığıyla Rapor24 ile çalışabilirsiniz. Rapor24, gerek düşük maliyetleri gerekse de yüksek doğruluk oranı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Diğer yüksek maliyetli sistemlere göre çok daha yüksek doğruluk oranı sunması ve ekonomik olması bakımından da tercih konusu olmaktadır.

İnsan sayma sistemi sayesinde, mağazanızda yapılan satış miktarları ile mağazanıza giren kişilerin arasındaki oranı hesaplayabileceksiniz. Bu orana satış dönüşüm oranı denmektedir. Ve büyük işletmeler başta olmak üzere Türkiye ve dünyada çok sayıda işletme satış dönüşüm oranlarına büyük önem vermektedir.

Yapay zeka yardımıyla mağazadaki kişilerin sayımı, çok yüksek bir doğruluk oranıyla hesaplanır. Mağaza kişi sayma cihazı kuranlar, buradan aldıkları geri dönüşler neticesinde, satış stratejilerinde değişikliklere giderek, satış dönüşüm oranlarını artırmak adına çalışmalar yapabilir.

Zincir mağazalar, alışveriş merkezleri ve benzer yerlerde kullanılan Rapor24 kişi sayma sistemi, her geçen gün daha fazla sayıda işletme tarafınca tercih edilmektedir. Demo talebinde bulunmak veya bu hizmeti satın almak adına, hemen rapor24.com isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz.
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

0 Yorum


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi