İstanbul'da yolda yürüyen kadının kaçırılması

İstanbul'da yolda yürüyen kadının kaçırılması

avatar cabbar
Forum Üyesi
11-09-2023, Saat: 16:34
128
#1
Yorumu Paylaş

İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir kadın, caddede araca zorla bindirilerek kaçırılmış ve olay büyük yankı uyandırmıştı. Sosyal medyada yayılan görüntüler üzerine polis ekipleri çalışma başlattı. Konuya ilişkin açıklama Dezenformasyonla Mücadele Merkezi'nden geldi. Yapılan açıklamada "Bir şahsın nişanlısına sürpriz yapmak istediği görüntülerin yanlış anlaşılmaya neden olduğu tespit edilmiştir" denildi.
Gaziosmanpaşa'da kız kardeşiyle caddede yürüyen kadının zorla araca bindirilerek götürüldüğü anlar, çevredeki güvenlik kamerasınca kaydedilmiş ve olay infiale yol açmıştı. Konuya ilişkin Dezenformasyonla Mücadele Merkezinden yapılan açıklamada, bir şahsın nişanlısına sürpriz yapmak istediği, görüntülerin yanlış anlaşılmaya neden olduğunun tespit edildiği bildirildi.


 
O ANLAR KAMERALARA YANSIMIŞTIAlınan bilgiye göre, Karadeniz Mahallesi General Aldoğan Caddesi'nde dün akşam saatlerinde kız kardeşiyle yürüyen kadının yanına yaklaşan araçtan inen kişi kadını zorla araca bindirmişti. Araçtakiler daha sonra hızla olay yerinden uzaklaşırken söz konusu anlar, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasınca görüntülenmişti.

 
EMNİYETE MÜRACAAT OLMAMIŞTIYaşanan anlara ilişkin görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine polis ekipleri çalışma başlatmış ve söz konusu olayla ilgili emniyete herhangi bir müracaatın bulunmadığı öğrenilmişti.

 
GERÇEK ÇOK BAŞKA ÇIKTIİletişim Başkanlığına bağlı Dezenformasyonla Mücadele Merkezinden yapılan açıklamada ise, gerçeğin bambaşka olduğu öğrenildi. Merkezden yapılan açıklamada, "Bir şahsın nişanlısına sürpriz yapmak istediği görüntülerin yanlış anlaşılmaya neden olduğu tespit edilmiştir." ifadelerine yer verildi.
 


[Resim: istanbul-da-yolda-yuruyen-kadinin-kaciri...5370_m.jpg]


deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

1 Yorum

cabbar

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
cabbar
12-09-2023, Saat: 05:35
12-09-2023, Saat: 05:35
#2
Yorumu Paylaş
İşinize yaracak bilgiler


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi