hazır makale örnekleri bulmak

avatar cabbar
Forum Üyesi
13-05-2023, Saat: 00:52
211
#1
Yorumu Paylaş

Hazır makale örnekleri bulabileceğiniz birkaç kaynak şunlardır:

1. Wikipedia: Wikipedia, dünya genelindeki birçok konu hakkında bilgi içeren ücretsiz bir ansiklopedidir. Wikipedia'da yazılmış makaleler, konular hakkında geniş bir bakış açısı sunar ve ayrıntılı bir araştırma yapmak isteyenler için harika bir kaynak olabilir.

2. Medium: Medium, kullanıcılar tarafından oluşturulan çeşitli konularda makaleler ve blog gönderileri içeren bir platformdur. Burada, birçok konuda makale örnekleri bulabilirsiniz.

3. Hubspot Blog: Hubspot, pazarlama ve iş dünyası konularında önde gelen bir şirkettir. Blogları, makale örnekleri ve rehberler içeren bir kaynak olarak kullanılabilir.

4. Harvard Business Review: Harvard Business Review, iş dünyasına yönelik yayınlar yapan saygın bir dergidir. Burada, iş dünyası, liderlik ve yönetim gibi konularda yazılmış birçok makale örneği bulabilirsiniz.

5. Forbes: Forbes, iş dünyası, finans ve yatırım konularında uzmanlaşmış bir yayın kuruluşudur. Forbes'da yazılmış makaleler, iş dünyası ve finans konularında bilgi edinmek isteyenler için harika bir kaynak olabilir.

Bu kaynakların yanı sıra, konularınıza özel makaleler yazan ajanslar ve freelance yazarlar da bulabilirsiniz. İnternet üzerinde arama yaparak, konularınıza özel makale örneklerini bulabilirsiniz.

[Resim: makale-nedir.jpg]
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

1 Yorum

cabbar

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
cabbar
14-05-2023, Saat: 01:22
14-05-2023, Saat: 01:22
#2
Yorumu Paylaş
İşinize yaracak küçük bir bilgiler


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi