Hasan Can Kaya'nın Çok Aşk filmine büyük ilgi

Hasan Can Kaya'nın Çok Aşk filmine büyük ilgi

avatar nullsix
Forum Üyesi
30-10-2023, Saat: 14:01
128
#1
Yorumu Paylaş

Hasan Can Kaya'nın Çok Aşk filmine büyük ilgi

Özellikle Konuşanlar programıyla dünya çapında bir üne sahip olan komedyen Hasan Can Kaya bu sefer "Çok Aşk" isimli sinema filmiyle sektöre bomba gibi giriş yaptı. Film 27 Ekim itibariyle vizyona girdi.


Filmin başrolünü Hasan Can Kaya ile Büşra Pekin paylaşıyor. Filmin gösterime girdiği ilk günde sinema salonları tıka basa dolduğu belirtildi. Filme otoriter isimlerden de tam not geldi. Cüneyt Özdemir'den Atilla Dorsay'a kadar bir çok isim filmden övgüyle bahsetti.

[Resim: 2821582543.jpeg]

Filmin konusu özetle şöyle:

"Coşkun, en büyük hayali komedyen olup film yapmak olan genç bir adamdır. Ağabeyi İrfan ile korsan film satarak geçimini sağlayan Coşkun'un yaşamı, hayatının aşkı Ayla ile karşılaşmasıyla bambaşka bir hal alır. Senaryo yazıp, en büyük tutkusu olan sinemayla ilgili hayallerini gerçekleştirmeye çalışan Coşkun, aynı zamanda Ayla'nın da gönlünü kazanmaya çalışır."

Nulook Production ve HACK Creative ortak yapımcılığında hayata geçirilen filmin oyuncu kadrosunda, Barış Yıldız, Ege Aydan, Şebnem Sönmez, Uğur Yücel, Bahtiyar Engin ve Berkan Şal da bulunuyor.
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

0 Yorum


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi