facebook page plugin width 100 percent nedir

avatar cabbar
Forum Üyesi
09-05-2023, Saat: 08:40
230
#1
Yorumu Paylaş

"Facebook Page Plugin Width 100 percent" ifadesi, Facebook Sayfa Eklentisinin genişliğinin yüzde 100 olarak ayarlanması anlamına gelir. 

Facebook Sayfa Eklentisi, bir Facebook sayfasının bir web sitesinde gösterilmesine olanak tanır. Bu eklenti, sayfa beğenileri, gönderiler, yorumlar ve paylaşımlar gibi Facebook sayfası öğelerini bir web sitesine gömülü olarak görüntüleyebilir. 

Eklenti genişliği, web sayfasındaki yerleşimine bağlı olarak ayarlanabilir. "Facebook Page Plugin Width 100 percent" ifadesi, eklentinin genişliğinin web sayfasının tam genişliğinde olmasını ifade eder. Bu, eklentinin daha geniş bir alan kaplamasını ve daha görsel olarak çekici görünmesini sağlar. 

Bu ayar, web tasarımında kullanılan bir terimdir ve web sayfasındaki diğer elementlerle uyumlu bir şekilde çalışarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için kullanılır. Ancak, eklentinin tam genişlikte ayarlanması, bazı durumlarda uyumsuzluk sorunlarına veya kaydırma sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle, sayfa eklentisi genişliğinin tam olarak ne olması gerektiğine karar verirken web sayfanızın düzenini dikkate almanız önerilir.

[Resim: add-customize-facebook-social-plugins-page-plugin.jpg]
Beğenenler : spector
deneme
Forum Üyesi

Konuda Ara

1 Yorum

cabbar

Forum Üyesi

Kayıtlı Üye Grubu
avatar
cabbar
10-05-2023, Saat: 22:53
10-05-2023, Saat: 22:53
#2
Yorumu Paylaş
Güzel eğlenceli bilgiler


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi