iXbir: Bilgi Paylaşım Forumu

Tam Versiyon: Mapa Banner Eklenecek
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaslar elımde kendı clanıma ozel yaptırdıgım map var fakat mapın duvarlarına yanı mapın ıcıne logo veya fotograf tarzı resım gömdurmem gerekıyor jmf dosyasını ozelden paylassam bu mapı rendarlayıp bana atabılırmısınız
Öncelikle merhaba. Sormam gereken bir şey var. Haritayı özel olarak yaptırdıysanız neden haritayı yapan kişiye banner ekletmediniz?
(30-01-2024, Saat: 14:35)OVANDOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle merhaba. Sormam gereken bir şey var. Haritayı özel olarak yaptırdıysanız neden haritayı yapan kişiye banner ekletmediniz?

valla ben 20 yaşındayım yapan 13 yaşında denedi fazla ama yapamadı bende dedim tamam işine bak çoçuk zaten kafayı yordu yapmak istemediğini anladım oyüzden buraya yazmaya ihtiyaç duydum eğer yapabilseniz yardımcı olursanız sevinirim Gülümse
(30-01-2024, Saat: 14:35)OVANDOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle merhaba. Sormam gereken bir şey var. Haritayı özel olarak yaptırdıysanız neden haritayı yapan kişiye banner ekletmediniz?

guzel tespit maper normalde sormasi gerekiyor sunucu reklam afisi vs duvarlara vs koyulcakmi diye ama yaptiran kisinin soylemesi gerekiyor maper a ulasiniz ben yaparim lakin haritada ufacik bir aciklik kalirsa sayet FPS sorunu yasarsiniz basima cok geldigi icin mapi yapan kisi kimse onun yapmasinda fayda var...