iXbir: Bilgi Paylaşım Forumu

Tam Versiyon: CSGO'da Ücretsiz Hile Kullanılmamalı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Öncelikle söylemek isterim ki hile kullanmayı önermiyorum , kullananlara da karşıyım. Fakat kullanan insanlar için de neden ücretsiz hile kullanmamaları gerektiğini açıklamak istiyorum.

1-BTC Mining
Öncelikle bu insanlar babasının hayrına hile cracklemez veya ücretsiz bir şekilde hile dağıtmazlar. Büyük çoğunluğunda BTC Mining olayları döner. Bu nasıl işliyor diyenler için de , siz hileyi indirirsiniz. Virüs korumanız kapalıdır. Sizden yönetici izni istendikten sonra program sürekli olarak ekran kartınızı kazar ve kullanılmayacak hale getirir.

2- Trojan (KeyLogger)
Sizin önemli şifrelerinizi ele geçirmek için yerleştirilir. Yönetici izni verildikten sonra tuş basışlarınız sürekli olarak kaydedilir.

3- %0 Vac Koruması

Hilelerde genelde Vac koruması yoktur. (Yaptığınız haraketler logolara işler) ve Vac ban yersiniz.
Not : Bazı ücretsiz hilelerin de çok iyi Vac koruması vardır. Dediklerimin hepsi bir ücretsiz hilede bulunmak zorunda değildir.
Belki tüm hileleri kullanmış biri olarak şunu söylemek istiyorum. Ücretli hile bile olsa hile yada 3 nesil  yazılım kullanmamaya çalışıın.
Aslında direk hile kullanmamak en temizi. Gerekirse en kötü oyuncu olun hile kullanmayın.