iXbir: Bilgi Paylaşım Forumu

Tam Versiyon: Valorant troller
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar selam biraz saçma gelebilir ama çok sinirliyim şuanda şu FPS oyunlarında artan troller hakkında konuşmak istiyorum Özellikle valorant Plat eloda bile varlar Kanser ediyorlar gerçekten bu türk serverleri niye böyle ya Kafa dağıtmaya giriyoruz tüm hatat enerjimizi sömürüyorlar. ve chat den rep pls yazıyoruz karşı taraf maç yarıda bitmesin diye replemiyor Gerçekten çok üzücü ya 
Oyun yeni ve basit ve hypedı birde tüm velet demek istemiyorum ama anadan mı yoksa doğduktan sonra mı ibişler gelip başka kişilerin oyunlarını içine edebiliyorlar.
(19-10-2022, Saat: 00:55)pyrsopy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyun yeni ve basit ve hypedı birde tüm velet demek istemiyorum ama anadan mı yoksa doğduktan sonra mı ibişler gelip başka kişilerin oyunlarını içine edebiliyorlar.

Malesef evt
(19-10-2022, Saat: 00:55)pyrsopy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyun yeni ve basit ve hypedı birde tüm velet demek istemiyorum ama anadan mı yoksa doğduktan sonra mı ibişler gelip başka kişilerin oyunlarını içine edebiliyorlar.

O kadar haklısın ki bi ağız tadıyla oyun oynattırmıyorlar
Yapacak bir şey yok en normal konuda bile insanların moralini bozacak davranışlar sergiliyorlar hepsinin istediği şey olmak zorunda bunun yüzünden riot hesabım 1 yıl ban yedi Ama Hiç Üzülme
Gold 3'de stuck kaldım plata çıkamıyorum bunlar yüzünden
valorant oynanmaz bence