iXbir: Bilgi Paylaşım Forumu

Tam Versiyon: [Cs 1.6] Bind Eklentisi (Tusa İşlev Atama)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Eklenti Amxx Sürümü: 1.8.x
Eklenti Yazarı: QurywesT
Eklenti Açıklaması: Oyun modlarinda herhangi bi kodu veya bi işlevi tuşa atamanıza yarayan bi eklentidir.

Hide Post

Eklenti İçine Nasıl Tuş Atayabilirim?

Eklenti içeriginde public mevcuttur bu eklenti basit bind eklentisidir şimdiyse nasıl başka bir tuş ekleyebilceginizi anlatıcagım
Hide Post 
Bu tarz bi public mevcuttur burada yapıcagımız extra bi tuş ekliceksek yeni bir public global açmaktır örnek m tuşuna birer atama yapıcaksanız
Hide Post 
Kafanız karışmasın publicin oraya istediginizi yazabilirsiniz illaki tuş ismi zorunlu degildir daha düzgün olması amaclı publici actıktan sonra bu public çalışınca hangi işlevi yapıcagınızı belirlicegiz
Hide Post 
Bu şekilde örnektir publici oluşturduk şimdiyse tuş atamayı tamamlicagız
Bunun içinde

Hide Post 
Bu kısım mevcuttur buranın altına extra bi public actıysanız tabi tekrar register_clcmd oluşturuyoruz

Ve üste tuş kodlari mevcuttur bilginize ordaki tuşlar dışında başka bi tuşa atama yapamasınız o yüzden ordaki tuşlara göre yapıcagız

Hide Post 
Alta artık hangi tuşu atıcagınızı rahatlıkla belirleyip yanınada açtıgınız publici ismiyle yazarsanız extra bi bind eklemiş olursunuz anlamadıgınız kısımlarda yardımcı olabilirim basit birşey anladıgınızı düşünüyorum farkındayım kücük bi eklenti için cok yazı yazdım fakat elimden geldikce detaylı bi anlatım yapmak istedim. 

Eklenti; Hide Post 
Teşekkürler.
(30-08-2022, Saat: 13:16)PawNod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler.

Rica ederim
Teşekkürler
(30-08-2022, Saat: 13:38)Xorot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler

Rica ederim
Teşekkür ederim.
Yararlı konu teşekkürler
(30-08-2022, Saat: 19:05)spector Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkür ederim.

(30-08-2022, Saat: 20:11)Crasier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yararlı konu teşekkürler

Rica ederim
(31-08-2022, Saat: 17:04)Aconyonn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler.

Rica ederim
Teşekkürler.
Sayfalar: 1 2