iXbir: Bilgi Paylaşım Forumu

Tam Versiyon: İstek ve düzeltmeler ÖNERİLERİM?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar, Tekrardan FORUM EKİBİ ve SAYIN FORUM ÜYELERİ okuyan okumayan herkes yorum yazabilir. İtiraz,yararlı bulabilir yorum atabilirsiniz.

• Ben forumdaki şablonların düzeltilmesi ve daha detaylı profesyonelce bir şablon öneriyorum
• Forumun kurallarına baktığımda az ve yetersiz gözüküyor tekrardan fix. Lenmesi ve tekrardan yazılması gerekmektedir. Çünki kurallar açıklayıcı/detaylı değil!
• Forumda yeterince üyelerin ve yetkililerin iletişim halinde bulunmayaraktan ve aksi olarak konu paylaşıp yorum yapmaya teşvik edilmediğini düşünüyorum 
• Bizim eskidende açtığımız gibi örnek konular açılmalı şablon gibi değilde ( Zengin/Uygun ve dikkat çekici konu açma ) ( Konuya VirüsTotal,Video,Code,Fotoğraf ) koyulması öğretilmelidir.
• Gereksiz üyelerin database'den göz ardı edilip gizlenmeli veya kökten temizlenmelidir bu durum hem hosting olarak yavaşlatıcaktır hem ise kirlilik yaratıcaktır.
• Yararlı konu açanlara veya istek çözenlere konu sahibi/konuyu başlatan kişiler/kişi tarafından +rep puanı verilmelidir. Böylece emekler ve araştırmalar boşa gitmez
[Resim: e8bvgzq.PNG] header mı diyorsunuz tam bilmiyorum fakat iconlar çok iç içe gözüküyor ve tarayıcı obje ve metin boyutları %100 Standart boyutlarda olmasına rağmen böyle gözükmektedir.
• Geçen konulardada bahsettiğim gibi büyük firmalarla sponsorluk veya Discord / Teamspeak3 ortamlarında reklam atmalısınız tekrardan önereyim.
• Daha sık oyun alt kategorisi eklenmeli diye düşünüyorum 

Ben küçük küçük tecrübelerimce konuşmaktayım ve yazmaktayım dikkate aldığınız için teşekkürler forum ekibi ve sayın kullanıcılarım. iyi forumlar, iyi günler
Forumun aktifliği artması konusunda dedikleriniz üzerine yoğunlaştık. Üzerinde çalışıyoruz.